Jak v létě najdeš kluka?? 3

14. července 2007 v 20:11 | Rendy |  For girls :-)
V PŘÍRODĚ
Kde: Na hřišti
Koho potkáš: Vyraz na fotbalový zápas, anebo se přichomýtni k volejbalovému hřišti. Borci, na které tu narazíš, jsou určitě sportovci tělem i duší!
Trik: Založte s kámoškou tým roztleskávaček a fanděte svému oblíbenému týmu. To by bylo, aby si tě nevšimnul! Pokud hraje tvůj vyhlídnutý kluk něco, co ti taky jde, neboj se přidat k jejich bandě a střihnout si házenou nebo tenis s ním. Anebo když vyhraje, můžeš mu navrhnout, že za to, jak mu to šlo, bys ho ráda pozvala na zmrzku.
Kde: Na túře
Koho potkáš: K prázdninám také často patří různé procházky, ale i horské túry. Vydej se tedy do lůna přírody, ať už se svým pejskem nebo s kamarády. Možná právě na vysokohorské chatě, na odpočívadle nebo u turistické značky potkáš toho pravého! A věř tomu, že tady narazíš na ryzího milovníka přírody, který má rád přirozené holky.
Trik: Jednoduše se ho zeptej na cestu - když se budete sklánět nad mapou, možná přelétne jiskra. Anebo se ho můžeš poptat, jestli by ti nedal cucnout svojí vody, protože tobě došla. V přírodě mají k sobě lidi blízko, takže určitě neodmítně podat ti pomocnou ruku.
Kde: Pod stanem
Koho potkáš: Co takhle vyrazit alespoň na víkend do nějakého kempu? Jezdí tam na prázdniny různé partičky, takže týpci, které tam potkáš, jsou určitě společenští a nebudou se bránit seznámení s novou holkou.
Trik: Stan má tu výhodu, že se dá přemísťovat - takže si můžete s kámoškama vybrat plácek u nějakých hezounků, abyste jim byly co nejblíž a mohly se tak snadněji seznámit. A další výhodou stanu je, že má tenké stěny, takže můžete odposlouchávat, co kluci po večerech probírají. :-) Pokud by se oni sami k ničemu neměli, navrhněte jim třeba, že byste si mohli udělat společný táborák - když pomůžou s nošením dříví, za odměnu jim opečete výborný buřtíky!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama