Jste rádi středem pozornosti??

13. července 2007 v 19:06 | Rendy |  Testíky =)
1.Která z následujících vět tě nejlépe vystihuje?2.V soutěží jsi vyhrál/a setkání se svou oblíbenou hvězdou. Jak budeš reagovat?3.Učitel tě požádá o přečtení domácí práce před třídou. Jak zareaguješ?
A) Jsem rád/a s kámoši, chodím na párty, ale občas chci být i sám/a.A) Věřím, že na mě a na naše společné sektnání nikdy nezapomene!A) S radostí to přečtu. Konečně budu mít příležitost všem kolem ukázat, jak jsem dobrý/a.
B) Když to není nutné, tak ven nechodím.
B) Bože, vůbec nevím, o čem se budeme bavit a co budeme dělat.B) Když to musí být...
C) Samota by byla moje smrt! Jakmile se někde něco děje, musím tam být.C) Klepou se mi kolena, jsem nervózní, ale hrozně moc se těším.C) Katastrofa! Jsem nervózní a nevydám ze sebe rozumnou větu.
4. Chystá se velká párty. Co si hodláš vzít na sebe?5.Na mejdanu, kde ses právě objevil/a nikho neznáš. Jak se zachováš?6.Při skejtování narazíš na milého kluka/milou holku - co uděláš?
A) Obléknu se jako jindy. Stejně ani jiné oblečení nemám.
A) Až večírek o půlnoci opustím, nebude nikdo, koho bych už neznal/a!A) Netuším. Nedokážu za ním/ní jen tak jet, aniž bych se neztrapnil/a.
B) Vezmu si nejlepší kus, co doma mám! Všem vypadnou oči z důlků.B) Nenápadně se přiblížím ke dveřím a pomalu se vypařím..B) Pokusím se s ním/ní jakoby omylem srazit.
C) Obléknu se cool, ale nijak zvlášť nápadně.C) Nenechám na sobě nic znát a uvidím, jak se večer bude vyvíjet.C) Budu se snažit na něj/ní udělat dojem svými kousky na skejtu.
7. Jak zareaguješ, když si tě na diskotéce nebude nikdo všímat?8. Popřemýšlej o tom, jaký by sis vybrala víkendový výlet...9. Jak se cítíš, když v televizi vidíš samé modely/ky?
A) Záleží na okolnostech. Pokud mi to vadí, začnu s někým tancovat nebo i flirtovat.A)Divoký a romantický: bydlení na hradě, táboráky dlouho do noci, vyprávění strašidelných příběhů.A) Citím se stejně jako oni - Akorát mi chybí prašule a správná tlačenka.
B) To mi vyhovuje. Radši pozoruju ostatní.B) Hustej výlet do Londýna - pořádný nákupy a velkej mejdan!B) Neměnil/a bych s nimi. Jsou moc ve stresu.
C) To se nemůže stát. O to se vždy postará už jen můj vzhled!C) Doma je doma.C) Popravdě řečeno: Občas na ně žárlím.
ŘEŠENÍ:
ABC
1.5010
2.1005
3.1050
4.0105
5.1005
6.0510
7.5010
8.5100
9.1005
0-30 bodů
Moc ne
Anglický písničkář James Blunt je roztomilý, úspěšný a nečekaně bázlivý. Není tedy divu, že svou lásku k české top modelce Petře Němcové dlouho tajil. I tebe příliš velká pozornost znervózňuje a ve vypjatých situacích by ses nejradši schoval/a za své nejmilejší. Tó je v pořádku do té doby, dokud se z tebe nestane samotář.
35-60 bodů
Někdy
Když se zpěvák skupiny The Rasmus Lauri Ylonen objeví na pódiu, dokáže to parádně rozbalit. Ani se nechce věřit, že sám sebe popisuje spíš jako samotáře. Znamená to tedy, že mu občasný kravál přijde vhod, ale někdy si musí odpočinout a být sám - stejně jako ty. A proti občasnému zklidnění a načerpání sil se nedá nic namítat.
65-90 bodů
Vždycky
Kelly Clarkson měla vždy jen jeden cíl: zpívat! 24letá zpěvačka je dnes na špici a nenechá si do ničeho mluvit. Říká, co si myslí, a dělá, co se jí zlíbí. Ani ty se nedáš jen tak něčím zaskočit a nesmíš chybět nikde, kde se něco děje. Dej si ale pozor, abys v důsledku přehlížení obyčejné reality neztratil/a opravdové kámoše!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama